Vážení zákazníci, střelnice je otevřena pro veřejnost v plném rozsahu při respektování aktuálních nařízení.

V. ČP v biatlonu D+D, AMČR 2019

Po letním titulu v soutěži družstev dospělých získala Kapslovna i ten zimní! A nahrály tomu i výkony Kapslovňáků na závěrečných závodech zimní sezóny. V sobotním sprintu obsadili biatlonisté z Kapslovny tato místa: Vít Smetana 3. místo (M), Marian Valek 2. místo (M36), Simona Elvy 1. místo a Lenka Giovagnoni 2. místo (obě W31), Zuzana Milnerová 1. místo (W41), Marie Ksandrová 5. místo (W), Jan Mešťák 7. místo (M36) a Miroslava Durdová 5. místo (W41).

V nedělním sprintu se štafetovou střelbou: Vít Smetana 3. místo (M), Marie Ksandrová 4. místo (W), Marian Valek 2. místo a Jan Mešťák 4. místo (oba M36), Zuzana Milnerová 3. místo a Miroslava Durdová 6. místo (obě W41). Kromě úspěšných dospěláků se závodů zúčastnili i naši mladší závodníci – junior Lukáš Majer 6. a 7.místo (v akademické soutěži 2. a 3.místo), mladší dorostenka Jana Majerová dvakrát 22. místo a starší dorostenka Tereza Vaňhová 37. a 38. místo.

Historicky první vítězství Kapslovny v klubové zimní soutěži (sezóna 2018/2019) v zastoupení předsedy klubu Vítka Smetany

Kapslovna děkuje všem za podporu a její svěřenci už netrpělivě vyhlíží nadcházející letní sezónu! První kros biatlonový křest roku 2019 čeká biatlonisty tradičně na Žižkovské stuze, tak se na jejich výkony přijďte v sobotu 27. dubna podívat.

výsledky sprint

výsledky sprint se štafet. střelbou

Biatlonové dupání v závěru sezóny se povedlo na výbornou! Kromě celkového vítězství v klubové soutěži dospělých?se…

Zveřejnil(a) Klub biatlonu a střelnice Kapslovna dne Pátek 12. dubna 2019