Vážení zákazníci, dle rozhodnutí vlády z 8. 10. 2020 je provoz střelnice v upraveném režimu.

MČR Letohrad 2014

Letošní sezóna byla tradičně ukončena mistrovstvím České republiky, které tentokrát hostil biatlonový areál v Letohradě. Závod byl oživen i o zahraniční sportovce jak ze Slovenska tak z Německa, kteří českým závodníkům v mnoha kategoriích zamotali hlavy.

Nejúspěšnějším biatlonistou z pohledu Kapslovny byla Adéla Markvartová (žena A), která získala dvě bronzové medaile. V těsném závěsu se ziskem jedné bronzové medaile z rychlostního závodu byl Vítek Smetana (muž B).

V klubové soutěži se Kapslovna tento rok umístila na bramborovém místě. Je tedy pro následující rok co zlepšovat. Zimní sezóna však klepe na dveře, a proto se na ni sportovci poctivě připravují. Držte nám v ní palce!