Vážení zákazníci, střelnice je otevřena pro veřejnost v plném rozsahu při respektování aktuálních nařízení.

MČR Bystřice pod Hostýnem 2019

Třešničkou na dortu letošní letní sezóny bylo MČR v Bystřici pod Hostýnem. Klubová cesta idylickým vlakem a přívětivá střelnice vytvořily vhodné podmínky pro pohádkový vrchol léta. Nejlépe sobotní sportovní klání vyšlo Lukášovi Majerovi (JM), který jako jediný Kapslovňák získal medaili jak dopoledne tak odpoledne. Ve sprintu získal 2. místo a v supersprintu dokonce vyhrál. V supersprintu se na cenný kov podařilo dosáhnout také Marii Ksandrové (W), jež v systému KO nakonec obsadila 3. místo. Medaile tentokrát neunikla Marianovi Valkovi (M), protože mezi českými sportovci obsadil ve sprintu 3. místo. Avšak pomyslnou štafetu čtvrtých míst po Marianovi převzal Vít Smetana (M36).

Závod s hromadným startem byl na elitní umístění poněkud chudší, nicméně jeden kov nakonec cinkl. O poslední letní medaili se postarala 3. místem Zuzana Milnerová (W41).  Pod stupni vítězů se ocitl čtvrtý Lukáš Majer (JM).

Jelikož se jednalo o mistrovství, tak bylo na pořadu dne i celkové bilancování a zde měla Kapslovna v průběhu roku několik neposedných želízek. Po čtvrtém místu z individuálního závodu si na závěr sezóny spravil chuť Lukáš Majer, jenž díky vyrovnané závodní bilanci obhájil první místo v žebříčku juniorů. Na umístění mezi nejlepšími třemi v kategorii W31 dosáhla 2. místem Simona Elvy a 3. místem Lenka Giovagnoni (výsledky soutěž jednotlivců). Ani v týmové soutěži není Kapslovnu radno podceňovat. Celkově obsadil tým Kapslovny 2. místo v kategorii dospělí (výsledky klubová soutěž dospělí).

Medailistům gratulujeme a všem sportovcům přejeme dlouhý odpočinek na nabrání sil před novým kolotočem.

výsledky sprint

výsledky supersprint

výsledky závod s hromadným startem