Vážení zákazníci, střelnice je otevřena pro veřejnost v plném rozsahu při respektování aktuálních nařízení.

III. ČP Jilemnice 2019

Poslední pohárový závod před závěrem letní sezóny 2019 se uskutečnil v Jilemnici. V nabité konkurenci se představilo každý závodní den přes 500 sportovců včetně žáků. I přes nepřízeň počasí se podařilo udržet kvalitu tratí a příjemnou atmosféru na závodišti. Kapslovna se v sobotním sprintu se skupinovým startem blýskla hned dvěma cennými kovy. O první se postarala Simona Elvy (W31) 2. místem a o druhý Lenka Giovagnoni (W31) 3. místem. Dále těsně stupně vítězů unikly Lukášovi Majerovi (JM) a Marianovi Valkovi, kteří obsadili ve svých kategoriích nepopulární čtvrtá místa.

W31 – Simona Elvy 2. místo (vlevo) a Lenka Giovagnoni 3. místo (vpravo)

Jediné medailové úspěchy v nedělním sprintu (jednotlivců) opět zajistila známá dvojice z kategorie W31 – Simona Elvy 2. místo a Lenka Giovagnoni 3. místo. Kromě těchto dvou medailí se zde znovu vyskytlo několik opravdu těsných čtvrtých míst. Ze sprintu si odvážela bramborovou medaili Anna Volfová (JW), Zuzana Milnerová (W41), Lukáš Majer (JM) a Marian Valek (M).

Doufáme, že z MČR se nám povede přivézt více individuálních úspěchů, ale rovněž i těch společných klubových. Držte nám palce!

Vaše Kapslovna.

výsledky sprint se skupinovým startem

výsledky sprint