Vážení zákazníci, střelnice je otevřena pro veřejnost v plném rozsahu při respektování aktuálních nařízení.

II.ČP Jablonec nad Nisou

II.ČP v biatlonu dorostu a dospělých se uskutečnil druhý víkend po závodech v Novém  Městě. Tentokrát bylo závodících ještě méně, především díky přísnějším postupovým kritériím a zdravotním komplikacím některých sportovců. Asi největší obdiv patřil Markétce Kiszové, která se s ani ne pěti ujetými kilometry postavila na start sprintu! V sobotním  sprintu medailově potěšili Marie Ksandrová 2.místo (W), Miroslava Durdová 2.místo (W41) a Marian Valek 2.místo (M36).

V nedělním stíhacím závodě přetrhl stříbrnou jabloneckou šňůru Marian Valek, který zásluhou závěrečné střelecké položky obsadil 1.místo (M36). Miroslava Durdová ve stíhačce uhájila 2.místo (W41) ze sprintu.

M36 – 1. místo Marian Valek (uprostřed)

Zvláštností nedělního závodu byla změna tratí kvůli popadaným stromům v areálu Břízky, avšak největšími nepříjemnostmi byly slalomové zátarasy pro zpomalení některých nových úseků. V závodě se bohužel hodně padalo a bylo mnoho zlomených pažeb i lyží. Z těchto důvodů byly opět více jednotné tratě, a tak se podobně jako v Novém Městě na Moravě daly výkony sportovců napříč kategoriemi porovnávat.

výsledky 12.1.

výsledky 13.1.