Vážení zákazníci, dle rozhodnutí vlády z 8. 10. 2020 je provoz střelnice v upraveném režimu.

II.ČP Bystřice pod Hostýnem 2016

Odjezd směr Bystřice pod Hostýnem

V pátek 24. června se v několika skupinkách vyráželo po stále ještě opravované dálnici D1 do místa konání II.ČP v letním biatlonu. Cesta byla sice místy adrenalinová, ale nakonec se všichni ve zdraví na sobotním nástřelu setkali.

Sobotní závod

Předpověď počasí slibovala tropický víkend, a tak byli závodníci na rozmary počasí psychicky připraveni. Ale bohužel ne všichni dostatečně fyzicky, protože už dopoledne se při hromadném závodu dospělých dostavily dva kolapsy. I když horké počasí hrálo významnou roli, naštěstí si s ním tým Kapslovny dokázal dobře poradit. V hromadném závodu byly tyto úspěchy do 5.místa:

Lukáš Majer (dorostenci B)- 5.místo L: 2, L: 5 , S: 3

Adéla Marková (juniorky)- 1.místo L: 1, L: 3, S: 2, S: 0 + 3.místo v akademickém mistrovství ČR

Simona Elvy (ženy B)- 4.místo L: 3, L: 3, S: 4, S: 4

Zuzana Milnerová (ženy C)- 5.místo L: 3, L: 5, S: 4, S: 4

Marian Valek (muži A)- 1.místo L: 1, L: 0, S: 1, S: 1

výsledky D+D

výledky žáci

Nedělní závod

Rychlostní závod se konal po noční bouřce, takže vzduch i atmosféra byly pro závod mnohem příjemnější. Výsledky do 5.místa:

Adéla Marková (juniorky)- 1.místo L: 0, S: 0 + 3.místo v akademickém mistrovství ČR

Simona Elvy (ženy B)- 1.místo L: 1, S: 2

Lenka Giovagnoni (ženy B)- 2.místo L: 2, S: 2

Za výborné výsledky (především střelecké) vděčíme zraněnému trenérovi Honzovi Měšťákovi. A jak se trenér měl, když na nás nedohlížel? Posuďte sami ;-)